Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Smukła i sprawna
Rok: 2003
wagę, najlepszą strategią będzie połączenie diety z gimnastyką.
Tak twierdzą eksperci i potwierdzają przykłady kobiet, które skutecznie schudły. Nie biegały w maratonach ani nie uprawiały trójboju. Większość z nich po prostu zaczęła się więcej ruszać, np. maszerowały. Marsz będzie także zasadniczą częścią Twojego treningu. Jest łatwy, niekłopotliwy i uniwersalny.
Wszędzie da się maszerować. Poza tym proponujemy ćwiczenie siłowe, które wzmacniają mięśnie, pobudzają metabolizm i spalają nadmiar kalorii, oraz stretching.

Utrata kilogramów to nie jedyna korzyść z ćwiczeń. Regularne treningi zmniejszają ryzyko wielu poważnych chorób, między innymi chronią przed zawałem serca, udarem, cukrzycą, rakiem piersi, wzmacniają kości, poprawiają sylwetkę, zwiększają energię, spowalniają proces
wagę, najlepszą strategią będzie połączenie diety z gimnastyką.<br>Tak twierdzą eksperci i potwierdzają przykłady kobiet, które skutecznie schudły. Nie biegały w maratonach ani nie uprawiały trójboju. Większość z nich po prostu zaczęła się więcej ruszać, np. maszerowały. Marsz będzie także zasadniczą częścią Twojego treningu. Jest łatwy, niekłopotliwy i uniwersalny.<br>Wszędzie da się maszerować. Poza tym proponujemy ćwiczenie siłowe, które wzmacniają mięśnie, pobudzają metabolizm i spalają nadmiar kalorii, oraz stretching. <br><br>Utrata kilogramów to nie jedyna korzyść z ćwiczeń. Regularne treningi zmniejszają ryzyko wielu poważnych chorób, między innymi chronią przed zawałem serca, udarem, cukrzycą, rakiem piersi, wzmacniają kości, poprawiają sylwetkę, zwiększają energię, spowalniają proces
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!