Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
naciśniesz klawisze [F8], [F7], wybierając w ten sposób polecenie Koniec|Drugi tekst - oto okno edycji zostanie przedzielone poziomą, przerywaną linią, w górnej części ekranu pojawi się menu charakterystyczne dla trybu wyboru dokumentu, a z lewej strony ekranu pojawi się pole wyboru pliku, znane każdemu, kto choć raz uruchamiał TAGa.
2. Będziesz dalej postępował tak, jak przy otwieraniu już istniejącego lub tworzeniu nowego dokumentu (jeżeli nie wiesz, jak to zrobić - przeczytaj początek tej książki).

Jeżeli masz zamiar pracować z jednym dokumentem, ale w dwóch oknach, w omówiony powyżej sposób wczytaj redagowany dotychczas dokument.


Drugie okno dokumentu otworzysz także naciskając klawisze [Ctrl+F7].Jak
naciśniesz klawisze [F8], [F7], wybierając w ten sposób polecenie Koniec|Drugi tekst - oto okno edycji zostanie przedzielone poziomą, przerywaną linią, w górnej części ekranu pojawi się menu charakterystyczne dla trybu wyboru dokumentu, a z lewej strony ekranu pojawi się pole wyboru pliku, znane każdemu, kto choć raz uruchamiał TAGa.<br>2. Będziesz dalej postępował tak, jak przy otwieraniu już istniejącego lub tworzeniu nowego dokumentu (jeżeli nie wiesz, jak to zrobić - przeczytaj początek tej książki).<br><br>Jeżeli masz zamiar pracować z jednym dokumentem, ale w dwóch oknach, w omówiony powyżej sposób wczytaj redagowany dotychczas dokument.<br><br><br>Drugie okno dokumentu otworzysz także naciskając klawisze [Ctrl+F7].<br><br><br><br>Jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego