Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwiaty
Nr: 2
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1988
nie jest już tak prosta i pobyt rośliny w poliklinice jest konieczny, nawet przez dłuższy czas. Szkodniki, które zwykle atakują kwiaty doniczkowe to tarczniki, wciornastki, przędziorki, mączliki. Choć trudne są do wytępienia, radzi sobie z nimi nieźle 3-osobowy personel. Po odebraniu wyleczonych roślin ich właściciel dostaje wskazówki, jak postępować dalej.
Zdarza się, że trafiają tu czasem rośliny w stanie skrajnego wyczerpania - wysuszone, bez liści, zgniłe, całkowicie opanowane przez patogeny. Są to przypadki beznadziejne, nie nadające się już do leczenia, i czasem ciężko powiedzieć o tym właścicielowi zakochanemu w swojej roślinie.
Jakie rośliny najczęściej chorują? Okazuje się, że przede wszystkim te
nie jest już tak prosta i pobyt rośliny w poliklinice jest konieczny, nawet przez dłuższy czas. Szkodniki, które zwykle atakują kwiaty doniczkowe to tarczniki, wciornastki, przędziorki, mączliki. Choć trudne są do wytępienia, radzi sobie z nimi nieźle 3-osobowy personel. Po odebraniu wyleczonych roślin ich właściciel dostaje wskazówki, jak postępować dalej. <br>Zdarza się, że trafiają tu czasem rośliny w stanie skrajnego wyczerpania - wysuszone, bez liści, zgniłe, całkowicie opanowane przez patogeny. Są to przypadki beznadziejne, nie nadające się już do leczenia, i czasem ciężko powiedzieć o tym właścicielowi zakochanemu w swojej roślinie. <br>Jakie rośliny najczęściej chorują? Okazuje się, że przede wszystkim te
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego