Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
Świątecznej Pomocy.
Jest to dokładnie ten egzemplarz który posłużył Ajronowi do stworzenia remixu utworu "Nie jestem dawno" grupy Pezet/Noon (oparty na fragmencie kompozycji "Błaganie") Wyjątkowa okazja dla kolekcjonerów!
Aukcja trwa do 16 stycznia 2005.
Lictuj płytę Fatum "Mania szybkości"
Przypomnijmy, że akcja jest wynikiem sporu o remix "Nie jestem dawno" z płyty "Muzyka poważna" Pezeta i Noona, o którym mogliście przeczytać na naszych łamach. Jednak sposób rozwiązania tego problemu i ta aukcja na WOŚP zasługują na słowa uznania i wsparcie.


Podwójny atak SLU!

Peja wydaje podwójną płytę z DJ Decksem pod szyldem SLUMS ATTACK. Premiera płyty pod tytułem "Najlepszą obroną
Świątecznej Pomocy.<br>Jest to dokładnie ten egzemplarz który posłużył Ajronowi do stworzenia remixu utworu "Nie jestem dawno" grupy Pezet/Noon (oparty na fragmencie kompozycji "Błaganie") Wyjątkowa okazja dla kolekcjonerów!<br>Aukcja trwa do 16 stycznia 2005.<br>Lictuj płytę Fatum "Mania szybkości"<br>Przypomnijmy, że akcja jest wynikiem sporu o remix "Nie jestem dawno" z płyty "Muzyka poważna" Pezeta i Noona, o którym mogliście przeczytać na naszych łamach. Jednak sposób rozwiązania tego problemu i ta aukcja na WOŚP zasługują na słowa uznania i wsparcie.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Podwójny atak SLU!&lt;/&gt;<br><br>Peja wydaje podwójną płytę z DJ Decksem pod szyldem SLUMS ATTACK. Premiera płyty pod tytułem "Najlepszą obroną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego