Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
pisze muzykę do filmu

MUZYKA Mix Master Mike, założyciel Invisible Skratch Piklz, najsłynniejszej formacji miksującej, dostał propozycję nagrania muzyki do filmu Jails, Hospital and Hip Hop. Mistrz skratchingu współpracował wcześniej z Beastie Boys. Mogliśmy go zobaczyć w akcji na teledysku Three MCs and One DJ. Niedawno pojawił się również jego debiutancki krążek solowy zatytułowany Anti-theft Device.
Film w reżyserii Danny'ego Hocha i Marka Benjamina nakręcony został w więzieniach i szpitalach. Mix Master Mike wyznał: "siedziałem w więzieniu, bywałem również w szpitalu, ponadto zawsze chciałem robić muzykę filmową, więc wszystko gra".
(MicroWay)Sting liczy na zdobycie Oskara

MUZYKA Sting napisał tytułową
pisze muzykę do filmu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MUZYKA&lt;/&gt; Mix Master Mike, założyciel Invisible Skratch Piklz, najsłynniejszej formacji miksującej, dostał propozycję nagrania muzyki do filmu Jails, Hospital and Hip Hop. Mistrz &lt;orig&gt;skratchingu&lt;/&gt; współpracował wcześniej z Beastie Boys. Mogliśmy go zobaczyć w akcji na teledysku Three MCs and One DJ. Niedawno pojawił się również jego debiutancki krążek solowy zatytułowany Anti-theft Device.<br>Film w reżyserii Danny'ego Hocha i Marka Benjamina nakręcony został w więzieniach i szpitalach. Mix Master Mike wyznał: "siedziałem w więzieniu, bywałem również w szpitalu, ponadto zawsze chciałem robić muzykę filmową, więc wszystko gra".<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sting liczy na zdobycie Oskara&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MUZYKA&lt;/&gt; Sting napisał tytułową
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego