Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 30.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nabycia w Proximie i w Empiku Megastore.


Spod dachów Paryża

Jacek Bończyk jest stworzony, by śpiewać - mówi o nim Wojciech Młynarski. Czy to prawda - przekonamy się w teatrze Buffo. Bończyk wystąpi tam ze swoim recitalem pt. "Piosenki kilku Francuzów".
Podczas koncertu usłyszymy piosenki najbardziej cenione przez artystę, zawarte na jego debiutanckiej płycie "Następny". - Zaśpiewam utwory m.in. Claude'a Nougaro, Georges'a Brassensa i Jacques'a Brela - zapowiada Bończyk. Towarzyszyć mu będą Hadrian Filip Tabęcki, Bartłomiej Kraus i Sebastian Wypych.
eda

Teatr Buffo, ul. Konopnickiej 6. Koncert odbędzie się w piątek, 30 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia
nabycia w Proximie i w Empiku Megastore. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Spod dachów Paryża&lt;/&gt;<br><br>Jacek Bończyk jest stworzony, by śpiewać - mówi o nim Wojciech Młynarski. Czy to prawda - przekonamy się w teatrze Buffo. Bończyk wystąpi tam ze swoim recitalem pt. "Piosenki kilku Francuzów". <br>Podczas koncertu usłyszymy piosenki najbardziej cenione przez artystę, zawarte na jego debiutanckiej płycie "Następny". - Zaśpiewam utwory m.in. Claude'a Nougaro, Georges'a Brassensa i Jacques'a Brela - zapowiada Bończyk. Towarzyszyć mu będą Hadrian Filip Tabęcki, Bartłomiej Kraus i Sebastian Wypych. <br>&lt;au&gt;eda &lt;/&gt;<br><br>Teatr Buffo, ul. Konopnickiej 6. Koncert odbędzie się w piątek, 30 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł do nabycia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego