Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
show - śmieje się Piotr. - A wiem, że pokazanie się w telewizji znowu bardzo mi pomoże.
TP

Zmęczona i szczęśliwa
Ewelina Flinta
- Jestem tak zmęczona, że już nie myślę o szczęściu, które mnie spotkało - wyjawia Ewelina Flinta (25 l.), która w pierwszej edycji "Idola" zajęła 2. miejsce.
Szczęście - to sukces jej debiutanckiej płyty "Przeznaczenie". Ale jest on też powodem zmęczenia piosenkarki. W ubiegłym roku dała ponad 150 koncertów, czasami koncertowała codziennie, także w weekendy. Czasem nawet miała dwa występy jednego dnia.
BM

Z mody do pogody
Paula Szczepanik
Prognoza pogody w Polsacie ma nową, śliczną twarz. Modelka Paula Szczepanik (21 l.) przeszła
show&lt;/&gt; - śmieje się Piotr. &lt;q&gt;- A wiem, że pokazanie się w telewizji znowu bardzo mi pomoże.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Zmęczona i szczęśliwa&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ewelina Flinta&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Jestem tak zmęczona, że już nie myślę o szczęściu, które mnie spotkało&lt;/&gt; - wyjawia Ewelina Flinta (25 l.), która w pierwszej edycji "Idola" zajęła 2. miejsce.<br>Szczęście - to sukces jej debiutanckiej płyty "Przeznaczenie". Ale jest on też powodem zmęczenia piosenkarki. W ubiegłym roku dała ponad 150 koncertów, czasami koncertowała codziennie, także w weekendy. Czasem nawet miała dwa występy jednego dnia.<br>&lt;au&gt;BM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Z mody do pogody&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Paula Szczepanik&lt;/&gt;<br>Prognoza pogody w Polsacie ma nową, śliczną twarz. Modelka Paula Szczepanik (21 l.) przeszła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego