Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Wyrok w Norymberdze"), fundamentalizmu skonfrontowanego ze współczesną nauką ("Kto sieje wiatr") czy nuklearnego holokaustu ("Ostatni brzeg").
(PAP)Byrne zaśpiewa w rytmie house

muzyka

David Byrne wokalista zaliczanego już do klasyków zespołu Talking Heads zaśpiewa w rytmie house. Tytuł na razie nie jest znany, wiadomo jednak, że piosenka pojawi się na debiutanckim albumie kapeli X-Press za sprawą wydawnictwa Skint.
Muzycy tej formacji Ashley Beedle, Diesel i Rocky poznali Byrnea już wcześniej. Bardzo go cenią i cieszą się, że mogą współpracować z tak genialnym artystą. Pierwszy krążek zespołu, pod tytułem Muzikizum trafi do sklepów prawdopodobnie w kwietniu .
(MicroWay)"Dogma" wciąż obraża uczucia
Wyrok w Norymberdze"), fundamentalizmu skonfrontowanego ze współczesną nauką ("Kto sieje wiatr") czy nuklearnego holokaustu ("Ostatni brzeg").<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Byrne zaśpiewa w rytmie house&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;muzyka&lt;/&gt;<br><br>David Byrne wokalista zaliczanego już do klasyków zespołu Talking Heads zaśpiewa w rytmie house. Tytuł na razie nie jest znany, wiadomo jednak, że piosenka pojawi się na debiutanckim albumie kapeli X-Press za sprawą wydawnictwa Skint.<br>Muzycy tej formacji Ashley Beedle, Diesel i Rocky poznali Byrnea już wcześniej. Bardzo go cenią i cieszą się, że mogą współpracować z tak genialnym artystą. Pierwszy krążek zespołu, pod tytułem Muzikizum trafi do sklepów prawdopodobnie w kwietniu .<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Dogma" wciąż obraża uczucia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego