Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jednej z warszawskich kancelarii adwokackich. Para zdecydowała, by rozwód przeprowadzili prawnicy. Czy chodzi o podział majątku, czy o prawa do opieki nad dzieckiem?
Ślub Anny i Krzysztofa, który odbył się 5 września 1998 roku, był największym wydarzeniem towarzyskim. Relację z niego nadał zarówno TVN, jak i "Wiadomości" TVP, gdzie Krzysztof debiutował i prowadził teleturniej dla małżeństw "Czar par".
TP

Marzył mu się piękny świat
Tej rozmowy nikt jeszcze nie czytał
Ten wywiad został przeprowadzony niespełna cztery miesiące temu, kiedy stan zdrowia artysty był już bardzo ciężki. Ale warunkiem tej rozmowy było nieporuszanie tematu choroby.

Bogdan Kuncewicz: Jest pan człowiekiem spełnionym?
CZESŁAW
jednej z warszawskich kancelarii adwokackich. Para zdecydowała, by rozwód przeprowadzili prawnicy. Czy chodzi o podział majątku, czy o prawa do opieki nad dzieckiem?<br>Ślub Anny i Krzysztofa, który odbył się 5 września 1998 roku, był największym wydarzeniem towarzyskim. Relację z niego nadał zarówno TVN, jak i "Wiadomości" TVP, gdzie Krzysztof debiutował i prowadził teleturniej dla małżeństw "Czar par".<br>&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Marzył mu się piękny świat&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Tej rozmowy nikt jeszcze nie czytał&lt;/&gt;<br>Ten wywiad został przeprowadzony niespełna cztery miesiące temu, kiedy stan zdrowia artysty był już bardzo ciężki. Ale warunkiem tej rozmowy było nieporuszanie tematu choroby. <br><br>&lt;who3&gt;Bogdan Kuncewicz: Jest pan człowiekiem spełnionym?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;CZESŁAW
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego