Tytuł: Trybuna
Nr: 09.06 (130)
Rok: 2005
Gra toczy się o wielką stawkę i nerwy dają już znać o sobie. Dużo napięcia było w pojedynku broniącego tytułu Sergi Bruguery (Hiszpania, 7) z Magnusem Larssonem (Szwecja, 10). Wygrał ten pierwszy 6:1, 2:6, 7:5, 7:6 (7-4), ale schodził z kortów żegnany gwizdami publiczności. Wszystko dlatego, iż imponujący zwykle spokojem Hiszpan w tie-breaku 4. seta sprowokował ostry konflikt z sędzią. Miał pretensje po zaliczonej autowej piłce rywala, przy następnej wątpliwej prosił arbitra o zejście i zbadanie śladu na korcie. Sędzia odmówił, a Bruguera przerwał grę i poprosił o interwencję sędziego głównego turnieju, co zdarza się niezwykle