Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
doskonałość koncern Pirelli. W Poznaniu w Galerii Miejskiej Arsenał można oglądać zdjęcia do 40. jubileuszowego kalendarza Pirelli. Top modelki fotografował poetycko i zmysłowo Nick Knight.

Szanowny Panie Polko...
Mam nadzieję, że przyjmie Pan propozycję Amerykanów. Nie tylko dlatego, że szkoda by było, gdyby się zdolny żołnierz marnował. I nie tylko dlatego, że w Iraku może się Pan przydać. Przede wszystkim dlatego, że chciałbym, żeby Pan w ten sposób zagrał na nosie wszystkim naszym Piątasom i innym generałom z wystającym brzuszkiem, którzy chcieli się Pana pozbyć, bo był Pan za dobry.
Ja rozumiem Pana lojalność, która nie pozwala Panu powiedzieć wprost, co Pan
doskonałość koncern Pirelli. W Poznaniu w Galerii Miejskiej Arsenał można oglądać zdjęcia do 40. jubileuszowego kalendarza Pirelli. Top modelki fotografował poetycko i zmysłowo Nick Knight.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szanowny Panie Polko...&lt;/&gt;<br>Mam nadzieję, że przyjmie Pan propozycję Amerykanów. Nie tylko dlatego, że szkoda by było, gdyby się zdolny żołnierz marnował. I nie tylko dlatego, że w Iraku może się Pan przydać. Przede wszystkim dlatego, że chciałbym, żeby Pan w ten sposób zagrał na nosie wszystkim naszym Piątasom i innym generałom z wystającym brzuszkiem, którzy chcieli się Pana pozbyć, bo był Pan za dobry.<br>Ja rozumiem Pana lojalność, która nie pozwala Panu powiedzieć wprost, co Pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego