Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kobiety są stłamszone i boją się wyzwolenia i sięgania po rzeczy, które są trochę inne, trochę nie pasujące, ale przez to bardzo ciekawe. A przecież taka kobieta, która sięga po bas czy po perkusję, już sama w sobie staje się zjawiskiem.
Grając na perkusji w "Wieczorze z wampirem" Dominika nie do końca uciekła od kuchennego schematu. Wojciech Jagielski, zresztą też były perkusista punkowego zespołu, kiedy chciał, aby Dominika usiadła za perkusję, wołał ją żartobliwym: "Dominika, do garów!".

Męski pierwiastek?

Kobietom zajmującym się czynnościami dotychczas zarezerwowanymi dla mężczyzn często przypisuje się cechy męskie. Ostatnio psychologowie społeczni ogłosili, że w dzisiejszych realiach najlepiej radzą
kobiety są stłamszone i boją się wyzwolenia i sięgania po rzeczy, które są trochę inne, trochę nie pasujące, ale przez to bardzo ciekawe. A przecież taka kobieta, która sięga po bas czy po perkusję, już sama w sobie staje się zjawiskiem.<br>Grając na perkusji w "Wieczorze z wampirem" Dominika nie do końca uciekła od kuchennego schematu. Wojciech Jagielski, zresztą też były perkusista punkowego zespołu, kiedy chciał, aby Dominika usiadła za perkusję, wołał ją żartobliwym: "Dominika, do garów!".<br><br>&lt;tit&gt;Męski pierwiastek?&lt;/&gt;<br><br>Kobietom zajmującym się czynnościami dotychczas zarezerwowanymi dla mężczyzn często przypisuje się cechy męskie. Ostatnio psychologowie społeczni ogłosili, że w dzisiejszych realiach najlepiej radzą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!