Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Pomocy Społecznej.
40 dzieci pojedzie do Sianożęt koło Kołobrzegu. Wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, która ofiarowała na ten cel niebagatelną sumę 10 tysięcy złotych, zebraną podczas karnawałowego balu. Bilety kredytowe na pociąg z Krakowa zakupione zostały z funduszy Ośrodka Pomocy Społecznej.
Nigdy nie jest jednak tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dzieci, które pojadą nad morze, pochodzą z rodzin, które borykają się z kłopotami finansowymi. Choć mają zapewniony byt, Fundacja stara się zapewnić swoim podopiecznym kieszonkowe. Stąd prośba o dalsze wsparcie wyjazdu. Podajemy numer konta Tatrzańskiej Fundacji Pomocy Społecznej, na które można wpłacać drobne nawet sumy - .
(aza
Pomocy Społecznej.<br>40 dzieci pojedzie do Sianożęt koło Kołobrzegu. Wyjazd jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu Tatrzańskiej Izby Gospodarczej, która ofiarowała na ten cel niebagatelną sumę 10 tysięcy złotych, zebraną podczas karnawałowego balu. Bilety kredytowe na pociąg z Krakowa zakupione zostały z funduszy Ośrodka Pomocy Społecznej.<br>Nigdy nie jest jednak tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Dzieci, które pojadą nad morze, pochodzą z rodzin, które borykają się z kłopotami finansowymi. Choć mają zapewniony byt, Fundacja stara się zapewnić swoim podopiecznym kieszonkowe. Stąd prośba o dalsze wsparcie wyjazdu. Podajemy numer konta Tatrzańskiej Fundacji Pomocy Społecznej, na które można wpłacać drobne nawet sumy - &lt;gap&gt;.<br>&lt;au&gt;(aza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego