Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy administracyjne
Rok: 2004
i przekazywać jej wnioski i uwagi administratora dotyczyły głównie zorganizowania placów zbaw dla dzieci. GGKO poinformowało władze Dzielnicy o opiniach mieszkańców na temat potrzeby stworzenia na Ochocie placów zabaw.
Jeśli zaś chodzi o postulaty pod dresem przedsiębiorstwa GGKO na pierwsze miejsce wysuwały się sprawy remontowe balkonów, elewacji budynków i ich docieplenia oraz poprawienie stanu technicznego budynków i szybsze reakcje ze strony służb konserwatorskich na zgłaszane usterki.
Były też sugestie natury społecznej, takie jak likwidacja sąsiedzkich agencji towarzyskich czy sklepów z alkoholem. W sprawie w/w agencji zostały już przedsięwzięte odpowiednie procedury w celu pomocy Wspólnotom Mieszkaniowym z terenu Ochoty.
Na podstawie
i przekazywać jej wnioski i uwagi administratora dotyczyły głównie zorganizowania placów zbaw dla dzieci. GGKO poinformowało władze Dzielnicy o opiniach mieszkańców na temat potrzeby stworzenia na Ochocie placów zabaw.<br>Jeśli zaś chodzi o postulaty pod dresem przedsiębiorstwa GGKO na pierwsze miejsce wysuwały się sprawy remontowe balkonów, elewacji budynków i ich docieplenia oraz poprawienie stanu technicznego budynków i szybsze reakcje ze strony służb konserwatorskich na zgłaszane usterki.<br>Były też sugestie natury społecznej, takie jak likwidacja sąsiedzkich agencji towarzyskich czy sklepów z alkoholem. W sprawie w/w agencji zostały już przedsięwzięte odpowiednie procedury w celu pomocy Wspólnotom Mieszkaniowym z terenu Ochoty.<br>Na podstawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego