Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
złośliwe uwagi i cyniczne żarty nie są najlepszym sposobem na poprawę stosunków, ale spróbuj śmiać się wtedy, kiedy nie masz na to ochoty i ugryź się w język, zanim znowu powiesz mu coś złośliwego. A jeśli on ci dotnie - cóż, promiennie się uśmiechnij i zapytaj, czy naprawdę sprawia mu przyjemność dogryzanie ci bez powodu.

Po prostu spróbuj. A jeśli zmienisz swoje myślenie i zachowanie, będziesz starała się uratować związek, a mimo to się nie uda, wtedy możesz odejść z podniesionym czołem - zrobiłaś wszystko, co było w twojej mocy, więc to nie twoja wina, że się nie udało.

Budując siebie sama masz
złośliwe uwagi i cyniczne żarty nie są najlepszym sposobem na poprawę stosunków, ale spróbuj śmiać się wtedy, kiedy nie masz na to ochoty i ugryź się w język, zanim znowu powiesz mu coś złośliwego. A jeśli on ci dotnie - cóż, promiennie się uśmiechnij i zapytaj, czy naprawdę sprawia mu przyjemność dogryzanie ci bez powodu.<br><br>Po prostu spróbuj. A jeśli zmienisz swoje myślenie i zachowanie, będziesz starała się uratować związek, a mimo to się nie uda, wtedy możesz odejść z podniesionym czołem - zrobiłaś wszystko, co było w twojej mocy, więc to nie twoja wina, że się nie udało.<br><br>Budując siebie sama masz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!