Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
złośliwe uwagi i cyniczne żarty nie są najlepszym sposobem na poprawę stosunków, ale spróbuj śmiać się wtedy, kiedy nie masz na to ochoty i ugryź się w język, zanim znowu powiesz mu coś złośliwego. A jeśli on ci dotnie - cóż, promiennie się uśmiechnij i zapytaj, czy naprawdę sprawia mu przyjemność dogryzanie ci bez powodu.

Po prostu spróbuj. A jeśli zmienisz swoje myślenie i zachowanie, będziesz starała się uratować związek, a mimo to się nie uda, wtedy możesz odejść z podniesionym czołem - zrobiłaś wszystko, co było w twojej mocy, więc to nie twoja wina, że się nie udało.

Budując siebie sama masz
złośliwe uwagi i cyniczne żarty nie są najlepszym sposobem na poprawę stosunków, ale spróbuj śmiać się wtedy, kiedy nie masz na to ochoty i ugryź się w język, zanim znowu powiesz mu coś złośliwego. A jeśli on ci dotnie - cóż, promiennie się uśmiechnij i zapytaj, czy naprawdę sprawia mu przyjemność dogryzanie ci bez powodu.<br><br>Po prostu spróbuj. A jeśli zmienisz swoje myślenie i zachowanie, będziesz starała się uratować związek, a mimo to się nie uda, wtedy możesz odejść z podniesionym czołem - zrobiłaś wszystko, co było w twojej mocy, więc to nie twoja wina, że się nie udało.<br><br>Budując siebie sama masz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego