Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
do mojego własnego alkoholizmu". Teraz kolej na straty spowodowane piciem.
Włodek: Na mitingach czy w luźnych rozmowach w klubie często robiliśmy bilans strat wynikających z nadużywania alkoholu. Opowieści naszpikowane były faktami, jak "na przelew" szło wszystko: pobory, oszczędności, obrączki ślubne, samochody.
Ktoś opowiadał, że był zrozpaczony, kiedy już ogołocił cały dom, a nie dało się przecież sprzedać ściany z bloku; jednak od czego jest się alkoholikiem?
- na ścianie była jeszcze boazeria, nabywcy znaleźli się szybko.
Anka: Nie chciałabym, Monika, żebyś pomyślała, że chodzi tylko o straty materialne, chociaż one są najbardziej namacalne. Ogląda się rozmiary strat we wszystkich dziedzinach życia.
Monika
do mojego własnego alkoholizmu". Teraz kolej na straty spowodowane piciem.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Włodek: Na mitingach czy w luźnych rozmowach w klubie często robiliśmy bilans strat wynikających z nadużywania alkoholu. Opowieści naszpikowane były faktami, jak "na przelew" szło wszystko: pobory, oszczędności, obrączki ślubne, samochody.<br>Ktoś opowiadał, że był zrozpaczony, kiedy już ogołocił cały dom, a nie dało się przecież sprzedać ściany z bloku; jednak od czego jest się alkoholikiem? <br>- na ścianie była jeszcze boazeria, nabywcy znaleźli się szybko.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Nie chciałabym, Monika, żebyś pomyślała, że chodzi tylko o straty materialne, chociaż one są najbardziej namacalne. Ogląda się rozmiary strat we wszystkich dziedzinach życia.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego