Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
do Nowego Jorku.
l Eight Street Killer (31 morderstw). Zabijał w Miami, w okolicach "smej Ulicy. Skończył prawdopodobnie w roku 1995.
l Belle Gunness - (ponad 14 morderstw). Jedna z najokrutniejszych kobiet wszech czasów. Krwawy szlak rozpoczęła 1908 roku na farmie w La Porte w stanie Indiana, skończyła w 1935 w domu publicznym w Ohio.
l Southside Slayer - (ponad 12 morderstw). Zabijał tylko czarne kobiety, najczęściej prostytutki. Działał w murzyńskim getcie Los Angeles - South Central od roku 1984. Policja nie wyklucza, że jeszcze uderzy.


Krótka historia o zabijaniu
Gdybyś choć przez chwilę pomyślał o tym, jak to dobrze być seryjnym mordercą, przeczytaj o
do Nowego Jorku.<br>l Eight Street Killer (31 morderstw). Zabijał w Miami, w okolicach "smej Ulicy. Skończył prawdopodobnie w roku 1995.<br>l Belle Gunness - (ponad 14 morderstw). Jedna z najokrutniejszych kobiet wszech czasów. Krwawy szlak rozpoczęła 1908 roku na farmie w La Porte w stanie Indiana, skończyła w 1935 w domu publicznym w Ohio.<br>l Southside Slayer - (ponad 12 morderstw). Zabijał tylko czarne kobiety, najczęściej prostytutki. Działał w murzyńskim getcie Los Angeles - South Central od roku 1984. Policja nie wyklucza, że jeszcze uderzy.<br><br><br>&lt;tit1&gt;Krótka historia o zabijaniu&lt;/tit1&gt;<br>Gdybyś choć przez chwilę pomyślał o tym, jak to dobrze być seryjnym mordercą, przeczytaj o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!