Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
z pracownikiem konkurencyjnej firmy to sytuacja niezręczna dla obu stron. Najlepszym rozwiązaniem byłoby unikanie tematów związanych z pracą, ale czy to jest możliwe?


Praca w Internecie

Jeżeli właśnie chcesz zmienić posadę lub jesteś bezrobotną internautką, specjalnie dla ciebie podajemy kilka adresów internetowych.

Dzięki następującym stronom www, nie ruszając się z domu, masz szansę przejrzeć oferty dostępne na rynku i zdobyć pracę swoich marzeń. Bez trudu odszukasz tam interesujące ogłoszenia typu "dam pracę", jak również odpowiednio przygotowane formularze, dzięki którym twoja oferta znajdzie się w bazie danych dostępnej dla ewentualnych przyszłych pracodawców.

bazy.onet.pl/praca - tutaj możesz przejrzeć oferty i ogłoszenia
z pracownikiem konkurencyjnej firmy to sytuacja niezręczna dla obu stron. Najlepszym rozwiązaniem byłoby unikanie tematów związanych z pracą, ale czy to jest możliwe?<br><br><br>&lt;tit&gt;Praca w Internecie&lt;/&gt;<br><br>Jeżeli właśnie chcesz zmienić posadę lub jesteś bezrobotną internautką, specjalnie dla ciebie podajemy kilka adresów internetowych. <br><br>Dzięki następującym stronom www, nie ruszając się z domu, masz szansę przejrzeć oferty dostępne na rynku i zdobyć pracę swoich marzeń. Bez trudu odszukasz tam interesujące ogłoszenia typu "dam pracę", jak również odpowiednio przygotowane formularze, dzięki którym twoja oferta znajdzie się w bazie danych dostępnej dla ewentualnych przyszłych pracodawców.<br><br>bazy.onet.pl/praca - tutaj możesz przejrzeć oferty i ogłoszenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!