Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kultura
Nr: 7-8
Miejsce wydania: Paryż
Rok: 1964
trzy dyżury wieczorne i najpracowitsze soboty). Ilość czytelników uległa niewielkiemu podwyższeniu - w ciągu stycznia odnotowano 25 nowych zgłoszeń, w tym 14 czytelników poniżej 30 roku życia.
Na frekwencji w Czytelni i Wypożyczalni odbiły się dodatnio zmiany w losach Biblioteki. W lecie 1962 uzyskała ona nową, choć znów tymczasową siedzibę w domu Polish University College Associauon Ltd. (PUCALu) pod nr. 9 przy Princes Gardens, S.W. 7, w bliskim sąsiedztwie dawnej siedziby w nieistniejącym już, zburzonym domu. W nowym lokalu, dzięki wygodniejszym magazynom i celowym adaptacjom podziemia, dało się lepiej rozwiązać problem rozmieszczenia zbiorów.
Najwymowniejszą zmianą w zakresie upodobań jest niewątpliwie rozszerzenie
trzy dyżury wieczorne i najpracowitsze soboty). Ilość czytelników uległa niewielkiemu podwyższeniu - w ciągu stycznia odnotowano 25 nowych zgłoszeń, w tym 14 czytelników poniżej 30 roku życia.<br>Na frekwencji w Czytelni i Wypożyczalni odbiły się dodatnio zmiany w losach Biblioteki. W lecie 1962 uzyskała ona nową, choć znów tymczasową siedzibę w domu Polish University College Associauon Ltd. (PUCALu) pod nr. 9 przy Princes Gardens, S.W. 7, w bliskim sąsiedztwie dawnej siedziby w nieistniejącym już, zburzonym domu. W nowym lokalu, dzięki wygodniejszym magazynom i celowym adaptacjom podziemia, dało się lepiej rozwiązać problem rozmieszczenia zbiorów.<br>Najwymowniejszą zmianą w zakresie upodobań jest niewątpliwie rozszerzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego