Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
się ślimaczą, ludzie tracą cierpliwość i zniechęcają się do społecznego wysiłku. Należy wierzyć samorządom, pozwolić im decydować w większym stopniu o sprawach lokalnych.
Dziękuję za rozmowę.
Jestem w drzewach i słońcu
Ze Sławą Przybylską rozmawia Istvan Grabowski
W tym roku przypada jubileusz czterdziestolecia pracy artystycznej Sławy Przybylskiej. Koncert przypominający bogaty dorobek piosenkarki odbył się w jej rodzinnym mieście, Międzyrzecu Podlaskim, w sali kina noszącego jej imię. Jubileusz jest wymarzoną okazją do rozmowy z artystką, która w poszukiwaniu ekspresji twórczej nie ograniczyła się tylko do piosenki.
Od dawna zadziwia Pani swoich zwolenników wszechstronnością zainteresowań - malarstwo, podróże, języki, kultura innych narodów, poezja. Czy
się ślimaczą, ludzie tracą cierpliwość i zniechęcają się do społecznego wysiłku. Należy wierzyć samorządom, pozwolić im decydować w większym stopniu o sprawach lokalnych.<br>Dziękuję za rozmowę.&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="convers"&gt;&lt;tit&gt;Jestem w drzewach i słońcu&lt;/&gt;<br>Ze Sławą Przybylską rozmawia Istvan Grabowski<br>&lt;intro&gt;W tym roku przypada jubileusz czterdziestolecia pracy artystycznej Sławy Przybylskiej. Koncert przypominający bogaty dorobek piosenkarki odbył się w jej rodzinnym mieście, Międzyrzecu Podlaskim, w sali kina noszącego jej imię. Jubileusz jest wymarzoną okazją do rozmowy z artystką, która w poszukiwaniu ekspresji twórczej nie ograniczyła się tylko do piosenki.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Od dawna zadziwia Pani swoich zwolenników wszechstronnością zainteresowań - malarstwo, podróże, języki, kultura innych narodów, poezja. Czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!