Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 13.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
którzy łamią dyscyplinę klubową: - Jeśli w AWS będzie dyscyplina i porządek, to notowania Akcji skoczą o 10 procent - powiedział. - Są już kandydaci na taką listę.

Podobny spis już istnieje. Sporządził go odpowiedzialny za przestrzeganie dyscypliny sekretarz klubu Andrzej Szkaradek. Według Krzaklewskiego "licznik zostanie uruchomiony od czasu przyjęcia zasady". A "dotychczasowy dorobek negatywny będzie uwzględniony".

Deklaracja lidera jest kolejną zapowiedzią działań dyscyplinujących w AWS. W przyszłym tygodniu Sejm ma głosować nad wnioskiem 74 posłów AWS o odwołanie ministra skarbu z tego samego ugrupowania, Emila Wąsacza. Inicjatorzy wotum nieufności zarzucili mu błędy w prywatyzacji. Od tej chwili wniosek zaczął żyć własnym życiem.

Okazało
którzy łamią dyscyplinę klubową: - Jeśli w AWS będzie dyscyplina i porządek, to notowania Akcji skoczą o 10 procent - powiedział. - Są już kandydaci na taką listę. <br><br>Podobny spis już istnieje. Sporządził go odpowiedzialny za przestrzeganie dyscypliny sekretarz klubu Andrzej Szkaradek. Według Krzaklewskiego "licznik zostanie uruchomiony od czasu przyjęcia zasady". A "dotychczasowy dorobek negatywny będzie uwzględniony". <br><br>Deklaracja lidera jest kolejną zapowiedzią działań dyscyplinujących w AWS. W przyszłym tygodniu Sejm ma głosować nad wnioskiem 74 posłów AWS o odwołanie ministra skarbu z tego samego ugrupowania, Emila Wąsacza. Inicjatorzy wotum nieufności zarzucili mu błędy w prywatyzacji. Od tej chwili wniosek zaczął żyć własnym życiem. <br><br>Okazało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego