Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i końca postępowania nie widać. Ostatnio Bogusław Nizieński, rzecznik interesu publicznego, przedłożył kolejne obszerne dokumenty do rozważenia. Ustosunkowanie się do nich może zająć sądowi wiele miesięcy.
Wczoraj w nocy został też rozstrzygnięty los innego wicepremiera - Marka Pola, lidera UP. Pozostanie on ministrem infrastruktury. Część polityków SLD jeszcze wczoraj krytykowała kiepski dorobek resortu podległego Polowi, choć Leszek Miller już w ubiegłym tygodniu dementował pogłoskę o możliwym usunięciu Pola z resortu i pozostawieniu go w rządzie jako wicepremiera bez teki.
Wiesław Kaczmarek, poseł SLD, w radiowej Trójce mówił, że jeżeli jest się odpowiedzialnym politykiem, osobiste ambicje nie mogą przesłaniać interesu grupy. Dodał, że
i końca postępowania nie widać. Ostatnio &lt;name type="person"&gt;Bogusław Nizieński&lt;/&gt;, rzecznik interesu publicznego, przedłożył kolejne obszerne dokumenty do rozważenia. Ustosunkowanie się do nich może zająć sądowi wiele miesięcy.<br>Wczoraj w nocy został też rozstrzygnięty los innego wicepremiera - &lt;name type="person"&gt;Marka Pola&lt;/&gt;, lidera &lt;name type="org"&gt;UP&lt;/&gt;. Pozostanie on ministrem infrastruktury. Część polityków &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; jeszcze wczoraj krytykowała kiepski dorobek resortu podległego &lt;name type="person"&gt;Polowi&lt;/&gt;, choć &lt;name type="person"&gt;Leszek Miller&lt;/&gt; już w ubiegłym tygodniu dementował pogłoskę o możliwym usunięciu &lt;name type="person"&gt;Pola&lt;/&gt; z resortu i pozostawieniu go w rządzie jako wicepremiera bez teki.<br>&lt;name type="person"&gt;Wiesław Kaczmarek&lt;/&gt;, poseł &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt;, w radiowej &lt;name type="org"&gt;Trójce&lt;/&gt; mówił, że jeżeli jest się odpowiedzialnym politykiem, osobiste ambicje nie mogą przesłaniać interesu grupy. Dodał, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!