Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z innych konkursów będziemy rezygnować - dodał.
Spytaliśmy prezesa, jakie atuty ma Grzywaczewski, których nie mieli finaliści konkursu, oprócz tego, że: obaj wywodzą się z Gdańska, obaj są producentami telewizyjnymi, obaj działali w opozycyjnej organizacji Ruch Młodej Polski i świetnie znają się od lat. - Nasza wspólna przeszłość jest mniej ważna niż dorobek Macieja Grzywaczewskiego - odparł Dworak. Dodał, że Grzywaczewski jest znanym producentem filmowym i telewizyjnym. Zapewnił też, że nie obawia się zarzutów o wspieranie kolesiów. - Nie boję się żadnych epitetów, bo to dobry kandydat - oznajmił.
Grzywaczewski jest producentem od dwudziestu lat, kieruje Agencją Filmową Profilm (dla TVP produkował m.in. "Od przedszkola
z innych konkursów będziemy rezygnować&lt;/&gt; - dodał.<br>Spytaliśmy prezesa, jakie atuty ma &lt;name type="person"&gt;Grzywaczewski&lt;/&gt;, których nie mieli finaliści konkursu, oprócz tego, że: obaj wywodzą się z &lt;name type="place"&gt;Gdańska&lt;/&gt;, obaj są producentami telewizyjnymi, obaj działali w opozycyjnej organizacji &lt;name type="org"&gt;Ruch Młodej Polski&lt;/&gt; i świetnie znają się od lat. &lt;q&gt;- Nasza wspólna przeszłość jest mniej ważna niż dorobek &lt;name type="person"&gt;Macieja Grzywaczewskiego&lt;/&gt;&lt;/&gt; - odparł &lt;name type="person"&gt;Dworak&lt;/&gt;. Dodał, że &lt;name type="person"&gt;Grzywaczewski&lt;/&gt; jest znanym producentem filmowym i telewizyjnym. Zapewnił też, że nie obawia się zarzutów o wspieranie kolesiów. &lt;q&gt;- Nie boję się żadnych epitetów, bo to dobry kandydat&lt;/&gt; - oznajmił.<br>&lt;name type="person"&gt;Grzywaczewski&lt;/&gt; jest producentem od dwudziestu lat, kieruje &lt;name type="org"&gt;Agencją Filmową Profilm&lt;/&gt; (dla &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; produkował m.in. &lt;name type="tit"&gt;"Od przedszkola
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!