Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Siemens w Polsce
Rok: 2002
bagażu oraz informacji wizualnej dla pasażerów. Warszawskie lotnisko Okęcie korzysta ze zmodernizowanego przez Siemensa systemu sterowania oświetleniem płyt postojowych samolotów.


Opracowanie przez polskich specjalistów Siemensa systemu sterowania i monitoringu świateł nawigacyjnych otworzyło przed branżą możliwości realizacji zadań związanych z dostosowaniem infrastruktury lotnisk wojskowych do norm NATO .

Siemens ma także poważny dorobek i potencjał w dziedzinie techniki sterowania ruchem drogowym. Korzystając z nich, Poznań, Słupsk, Elbląg i Rybnik utworzyły na swoim terenie strefy płatnego parkowania z parkomatami Siemensa. Uzupełnieniem stref mogą być też opracowane przez Siemensa systemy nakierowania pojazdów, połączone z pobieraniem opłat w komunalnych garażach wielopoziomowych.
O wiele poważniejszym wyzwaniem jest
bagażu oraz informacji wizualnej dla pasażerów. Warszawskie lotnisko Okęcie korzysta ze zmodernizowanego przez Siemensa systemu sterowania oświetleniem płyt postojowych samolotów.<br><br><br>Opracowanie przez polskich specjalistów Siemensa systemu sterowania i monitoringu świateł nawigacyjnych otworzyło przed branżą możliwości realizacji zadań związanych z dostosowaniem infrastruktury lotnisk wojskowych do norm NATO .<br><br>Siemens ma także poważny dorobek i potencjał w dziedzinie techniki sterowania ruchem drogowym. Korzystając z nich, Poznań, Słupsk, Elbląg i Rybnik utworzyły na swoim terenie strefy płatnego parkowania z parkomatami Siemensa. Uzupełnieniem stref mogą być też opracowane przez Siemensa systemy nakierowania pojazdów, połączone z pobieraniem opłat w komunalnych garażach wielopoziomowych.<br>O wiele poważniejszym wyzwaniem jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego