Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 12.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kradzieże pojazdów marki Daewoo. Ma to związek z poważnymi kłopotami finansowymi fabryki. Właściciele tych aut obawiają się, że w razie upadku Daewoo, na rynku będzie bardzo trudno o części. Gangi zwęszyły interes i zaczynają kraść koreańskie samochody, by je rozbierać, a części wstawiać do szrotów.

Złodziejska armia

Przeciwnicy "Gepardów" są doskonale zorganizowani i wyposażeni. Na łowy wyruszają najczęściej 3-4 samochodami. Na ogół są to dobre i szybkie zachodnie auta: volvo, bmw czy audi. Ostatnio jednak wśród złodziei bardzo popularne są nieduże samochody, które zostały specjalnie podrasowane.
- Przestępcy pakują do nich mocne silniki, by auto miało duże przyspieszenie. Dzięki temu zdarza
kradzieże pojazdów marki Daewoo. Ma to związek z poważnymi kłopotami finansowymi fabryki. Właściciele tych aut obawiają się, że w razie upadku Daewoo, na rynku będzie bardzo trudno o części. Gangi zwęszyły interes i zaczynają kraść koreańskie samochody, by je rozbierać, a części wstawiać do &lt;orig&gt;szrotów&lt;/&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;Złodziejska armia&lt;/&gt;<br><br>Przeciwnicy "Gepardów" są doskonale zorganizowani i wyposażeni. Na łowy wyruszają najczęściej 3-4 samochodami. Na ogół są to dobre i szybkie zachodnie auta: volvo, bmw czy audi. Ostatnio jednak wśród złodziei bardzo popularne są nieduże samochody, które zostały specjalnie &lt;orig&gt;podrasowane&lt;/&gt;. <br>- Przestępcy pakują do nich mocne silniki, by auto miało duże przyspieszenie. Dzięki temu zdarza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego