Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telekomunikacyjne
Rok: 2000
za usługi telekomunikacyjne wynosi 22%. Cennik nie dotyczy usług telekomunikacyjnych świadczonych w Systemie Tak Tak.

pasuje do mnie

NOKIA
wolność wyboru
Aparat Nokia 5130 pozwala na całkowitą swobodę. Można ją wyrazić nie tylko w słowach, ale także w wielu.,. kolorach, gdyż jest to telefon komórkowy, w którym wymiana obudowy zajmuje dosłownie kilka sekund.
Wystarczy zwolnić zatrzask, aby zdjąć obudowę Nokia Xpress-on i jeden zdecydowany ruch, aby dopasować inną, Kolorowe obudowy pozwalają dopasowywać Nokię 5130 do własnego stylu, ubrania, okoliczności.
Zawsze i wszędzie można też odmienić swoją Nokię tak, że będzie wyglądała jak nowa.
koniec ograniczeń
Z aparatu Nokia 5130 można
za usługi telekomunikacyjne wynosi 22%. Cennik nie dotyczy usług telekomunikacyjnych świadczonych w Systemie Tak Tak.<br>&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br><br><br>pasuje do mnie<br><br>NOKIA<br>wolność wyboru<br>Aparat Nokia 5130 pozwala na całkowitą swobodę. Można ją wyrazić nie tylko w słowach, ale także w wielu.,. kolorach, gdyż jest to telefon komórkowy, w którym wymiana obudowy zajmuje dosłownie kilka sekund.<br>Wystarczy zwolnić zatrzask, aby zdjąć obudowę Nokia Xpress-on i jeden zdecydowany ruch, aby dopasować inną, Kolorowe obudowy pozwalają dopasowywać Nokię 5130 do własnego stylu, ubrania, okoliczności.<br>Zawsze i wszędzie można też odmienić swoją Nokię tak, że będzie wyglądała jak nowa.<br>koniec ograniczeń<br>Z aparatu Nokia 5130 można
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego