Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
samym czasie fotki pstrykały jeszcze jakieś inne, zielone i pewnie trójpalczaste łapki? Kto wie...
Zresztą, sprawdźcie sami. Kontrowersyjne zdjęcie możecie sobie przeanalizować w Osobistym Detektorze Obcych typu "Mulder".

Ochla Tudej
czyli
Z rzyci wsi
Ochla nie raz już była świadkiem wydarzeń mrożących pianę w ustach. Czasem coś dowala Ochlapusom, oj dowala... Przeważnie jednak życie płynie tu spokojnie, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Z kronikarskiego obowiązku wypadałoby jednak dokumentować wszystko, co niniejszym rozpoczynamy.
Wprawdzie dzieje naszej wiochy sięgają nieco dalej w przeszłość, ale o tym można sobie przeczytać w dziale historycznym.

Der Kokot
Fotorepotaż
Jaki związek może mieć martwy kogut z postanowieniami jałtańskimi
samym czasie fotki pstrykały jeszcze jakieś inne, zielone i pewnie trójpalczaste łapki? Kto wie...<br>Zresztą, sprawdźcie sami. Kontrowersyjne zdjęcie możecie sobie przeanalizować w Osobistym Detektorze Obcych typu "Mulder".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Ochla &lt;orig&gt;Tudej&lt;/&gt;<br>czyli<br>Z &lt;orig&gt;rzyci&lt;/&gt; wsi&lt;/&gt;<br>Ochla nie raz już była świadkiem wydarzeń mrożących pianę w ustach. Czasem coś dowala &lt;orig&gt;Ochlapusom&lt;/&gt;, oj dowala... Przeważnie jednak życie płynie tu spokojnie, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Z kronikarskiego obowiązku wypadałoby jednak dokumentować wszystko, co niniejszym rozpoczynamy.<br>Wprawdzie dzieje naszej wiochy sięgają nieco dalej w przeszłość, ale o tym można sobie przeczytać w dziale historycznym. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="rep" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Der Kokot&lt;/&gt;<br>Fotorepotaż<br>Jaki związek może mieć martwy kogut z postanowieniami jałtańskimi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego