Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
czy też zgoła przygnieceniem. Wszak gość z aparatem klasy wyższej niż zorka 5 kojarzyłby się w tych okolicznościach z agentem ubezpieczeniowym, a to oznaczałoby nieuchronne wysokie odszkodowanie, czyli koniec końców - kłopoty.
19.08.2000


Ochla nie raz już była świadkiem wydarzeń mrożących pianę w ustach. Czasem coś dowala Ochlapusom, oj dowala... Przeważnie jednak życie płynie tu spokojnie, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Z kronikarskiego obowiązku wypadałoby jednak dokumentować wszystko, co niniejszym rozpoczynamy.
Wprawdzie dzieje naszej wiochy sięgają nieco dalej w przeszłość, ale o tym można sobie przeczytać w dziale historycznym.
Kalendarium Ochlańskie:
2002
Sprawozdawca nawalił......


2001


19 sierpnia
Zwarta grupa 40 Ochlapusów
czy też zgoła przygnieceniem. Wszak gość z aparatem klasy wyższej niż zorka 5 kojarzyłby się w tych okolicznościach z agentem ubezpieczeniowym, a to oznaczałoby nieuchronne wysokie odszkodowanie, czyli koniec końców - kłopoty. <br>19.08.2000 &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;Ochla nie raz już była świadkiem wydarzeń mrożących pianę w ustach. Czasem coś dowala &lt;orig&gt;Ochlapusom&lt;/&gt;, oj dowala... Przeważnie jednak życie płynie tu spokojnie, żeby nie powiedzieć ślamazarnie. Z kronikarskiego obowiązku wypadałoby jednak dokumentować wszystko, co niniejszym rozpoczynamy.<br>Wprawdzie dzieje naszej wiochy sięgają nieco dalej w przeszłość, ale o tym można sobie przeczytać w dziale historycznym. &lt;/&gt;<br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Kalendarium Ochlańskie:&lt;/&gt;<br>2002<br>Sprawozdawca nawalił......<br><br><br>2001<br><br><br>19 sierpnia <br>Zwarta grupa 40 &lt;orig&gt;Ochlapusów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego