Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
dostać w zamian "produkt finalny". Gdy już się zdecydujesz, to w polu dialogu Parametry drukarki naciśnij kilka razy klawisz [F1]. Widzisz? Za każdym razem zmienia się pierwszy po tytule napis w oknie. Raz jest to druk graficzny wysokiej jakości, raz druk graficzny szybki, raz druk tekstowy wysokiej jakości, to znów druk znakowy. Kołataj, a będzie Ci otworzone! Słowem: naciskaj [F1] tyle razy, aż zobaczysz oczekiwany napis.
Możliwości te nie są dostępne dla wszystkich typów drukarek. Jeżeli zatem zobaczysz, że napis tuż pod tytułem okna wyświetlany jest "na szaro", daj spokój klawiszowi [F1] i sam siebie nie rób na ten kolor.

Jeżeli
dostać w zamian "produkt finalny". Gdy już się zdecydujesz, to w polu dialogu Parametry drukarki naciśnij kilka razy klawisz [F1]. Widzisz? Za każdym razem zmienia się pierwszy po tytule napis w oknie. Raz jest to druk graficzny wysokiej jakości, raz druk graficzny szybki, raz druk tekstowy wysokiej jakości, to znów druk znakowy. Kołataj, a będzie Ci otworzone! Słowem: naciskaj [F1] tyle razy, aż zobaczysz oczekiwany napis.<br>Możliwości te nie są dostępne dla wszystkich typów drukarek. Jeżeli zatem zobaczysz, że napis tuż pod tytułem okna wyświetlany jest "na szaro", daj spokój klawiszowi [F1] i sam siebie nie rób na ten kolor.<br><br>Jeżeli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego