Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
W klasyfikacji generalnej obaj kierowcy zrównali się punktami i zajmują drugą lokatę.
(PAP)WarszawaZłapano aptekarskich oszustów

wola Troje oszustów, w tym dwóch właścicieli aptek, zatrzymali w sobotę policjanci z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej.
Aresztowani na podstawie fałszywych recept wyłudzali pieniądze z refundacji leków. W mieszkaniu jednej z zatrzymanych znaleziono druki recept, pięczątki i leki.
(Metropol)Maciej Kalita opuścił gabinet

Włochy Wczoraj rano zawieszony dyrektor naczelny Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze - Maciej Kalita - opuścił gabinet, w którym zabarykadował się w ostatni czwartek.
Nie wiadomo, co wpłynęło na jego decyzję. Gabinet opuścili też protestujący z Kalitą związkowcy. Od dziś na miejscu byłego dyrektora
W klasyfikacji generalnej obaj kierowcy zrównali się punktami i zajmują drugą lokatę.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=6&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złapano aptekarskich oszustów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;wola&lt;/&gt; Troje oszustów, w tym dwóch właścicieli aptek, zatrzymali w sobotę policjanci z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej.<br>Aresztowani na podstawie fałszywych recept wyłudzali pieniądze z refundacji leków. W mieszkaniu jednej z zatrzymanych znaleziono druki recept, pięczątki i leki.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Maciej Kalita opuścił gabinet&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włochy&lt;/&gt; Wczoraj rano zawieszony dyrektor naczelny Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze - Maciej Kalita - opuścił gabinet, w którym zabarykadował się w ostatni czwartek.<br>Nie wiadomo, co wpłynęło na jego decyzję. Gabinet opuścili też protestujący z Kalitą związkowcy. Od dziś na miejscu byłego dyrektora
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego