Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
W klasyfikacji generalnej obaj kierowcy zrównali się punktami i zajmują drugą lokatę.
(PAP)WarszawaZłapano aptekarskich oszustów

wola Troje oszustów, w tym dwóch właścicieli aptek, zatrzymali w sobotę policjanci z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej.
Aresztowani na podstawie fałszywych recept wyłudzali pieniądze z refundacji leków. W mieszkaniu jednej z zatrzymanych znaleziono druki recept, pięczątki i leki.
(Metropol)Maciej Kalita opuścił gabinet

Włochy Wczoraj rano zawieszony dyrektor naczelny Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze - Maciej Kalita - opuścił gabinet, w którym zabarykadował się w ostatni czwartek.
Nie wiadomo, co wpłynęło na jego decyzję. Gabinet opuścili też protestujący z Kalitą związkowcy. Od dziś na miejscu byłego dyrektora
W klasyfikacji generalnej obaj kierowcy zrównali się punktami i zajmują drugą lokatę.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=6&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złapano aptekarskich oszustów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;wola&lt;/&gt; Troje oszustów, w tym dwóch właścicieli aptek, zatrzymali w sobotę policjanci z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej.<br>Aresztowani na podstawie fałszywych recept wyłudzali pieniądze z refundacji leków. W mieszkaniu jednej z zatrzymanych znaleziono druki recept, pięczątki i leki.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Maciej Kalita opuścił gabinet&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Włochy&lt;/&gt; Wczoraj rano zawieszony dyrektor naczelny Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze - Maciej Kalita - opuścił gabinet, w którym zabarykadował się w ostatni czwartek.<br>Nie wiadomo, co wpłynęło na jego decyzję. Gabinet opuścili też protestujący z Kalitą związkowcy. Od dziś na miejscu byłego dyrektora
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!