Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 13.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Mimo że wysyłał pieniądze, to właśnie na tym formularzu musiał informować, ile będzie wysyłać. Teraz osławiony pomarańczowy druk ZUS DRA trzeba wysyłać co miesiąc.
ZUS tłumaczy, że składane przez nas deklaracje były w około 30-40 proc. błędne. Teraz ma się to zmienić, a wypełniane przez nas cztery razy częściej druki mają w tym pomóc.
W dodatku do końca stycznia trzeba wysłać do ZUS roczną deklarację rozliczeniową (druk DRRB). Niestety, do tej pory nie ustalono jej wzoru. Kiedy pojawi się w urzędach, nie wiadomo.

PIT-owe błędne koło

Kolejny problem to PIT-y. Oto zostały one wydrukowane z błędem. Urzędnicy Ministerstwa
Mimo że wysyłał pieniądze, to właśnie na tym formularzu musiał informować, ile będzie wysyłać. Teraz osławiony pomarańczowy druk ZUS DRA trzeba wysyłać co miesiąc. <br>ZUS tłumaczy, że składane przez nas deklaracje były w około 30-40 proc. błędne. Teraz ma się to zmienić, a wypełniane przez nas cztery razy częściej druki mają w tym pomóc. <br>W dodatku do końca stycznia trzeba wysłać do ZUS roczną deklarację rozliczeniową (druk DRRB). Niestety, do tej pory nie ustalono jej wzoru. Kiedy pojawi się w urzędach, nie wiadomo. <br><br>&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;PIT-owe&lt;/&gt; błędne koło&lt;/&gt;<br><br>Kolejny problem to &lt;orig&gt;PIT-y&lt;/&gt;. Oto zostały one wydrukowane z błędem. Urzędnicy Ministerstwa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!