Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
szmatławców oraz lewicowo-liberalnych piśmideł, które cuchną z daleka marksizmem i brudzą ręce czerwoną farbą. Jako syn człowieka, któremu komuna odebrała w więzieniach zdrowie ťw nagrodęŤ za walkę o niepodległość, stanowczo protestuję przeciw czerwonej propagandzie i ostrzegam Pocztę Polską przed samowolnym wtykaniem do mojej skrzynki na korespondencję nie zaadresowanych imiennie druków i ulotek wszelkiej proweniencji, nawet gdyby były wpisane w nurt obowiązującej poprawności politycznej. Podejrzewam, że większość mieszkańców gminy Bemowo także nie pragnie kontaktów z postkomunistyczną bibułą". Tak protestuje stały czytelnik "Naszego Dziennika" przeciwko dostarczaniu mu dzielnicowej gazety - miesięcznika "Na Bemowie".


Ciechanów postanowił zafundować sobie herb, flagę i hymn. Projekt herbu
szmatławców oraz lewicowo-liberalnych piśmideł, które cuchną z daleka marksizmem i brudzą ręce czerwoną farbą. Jako syn człowieka, któremu komuna odebrała w więzieniach zdrowie ťw nagrodęŤ za walkę o niepodległość, stanowczo protestuję przeciw czerwonej propagandzie i ostrzegam Pocztę Polską przed samowolnym wtykaniem do mojej skrzynki na korespondencję nie zaadresowanych imiennie druków i ulotek wszelkiej proweniencji, nawet gdyby były wpisane w nurt obowiązującej poprawności politycznej. Podejrzewam, że większość mieszkańców gminy Bemowo także nie pragnie kontaktów z postkomunistyczną bibułą". Tak protestuje stały czytelnik "Naszego Dziennika" przeciwko dostarczaniu mu dzielnicowej gazety - miesięcznika "Na Bemowie".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Ciechanów postanowił zafundować sobie herb, flagę i hymn. Projekt herbu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!