Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień dobry
Nr: 04.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1931
jednak dotychczas. Domagam się kategorycznie wystawienia mych dramatów i wydania książek moich".
Oczywiście, niedoceniony ten genjusz wywoływał zbiegowisko dokoła siebie, a interpelowany przez ciekawych reporterów, oświadczył, że już od 15-go roku życia tworzy poezje, nowele, powieści i dramaty, żaden jednak z tych jego utworów dotychczas, niestety nie doczekał się druku. Wobec czego, jeżeli żądanie jego nie będzie uwzględnione, zamyśla urządzić taką demonstrację, że zadziwi całą Europę.
Jeżeli niedocenianemu genjuszowi węgierskiemu chodziło o rozgłos, to zyskał go istotnie.

500 ZŁ. KARY ZA ZŁE TRAKTOWANIE PSA
Sąd w angielskiem mieście Birmingham skazał obywatela Franka Salisbury'ego i jego żonę na grzywnę po 250
jednak dotychczas. Domagam się kategorycznie wystawienia mych dramatów i wydania książek moich".<br>Oczywiście, niedoceniony ten genjusz wywoływał zbiegowisko dokoła siebie, a interpelowany przez ciekawych reporterów, oświadczył, że już od 15-go roku życia tworzy poezje, nowele, powieści i dramaty, żaden jednak z tych jego utworów dotychczas, niestety nie doczekał się druku. Wobec czego, jeżeli żądanie jego nie będzie uwzględnione, zamyśla urządzić taką demonstrację, że zadziwi całą Europę.<br>Jeżeli niedocenianemu genjuszowi węgierskiemu chodziło o rozgłos, to zyskał go istotnie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;500 ZŁ. KARY ZA ZŁE TRAKTOWANIE PSA&lt;/&gt;<br>Sąd w angielskiem mieście Birmingham skazał obywatela Franka Salisbury'ego i jego żonę na grzywnę po 250
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!