Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
powodu ktoś nie dysponujemy NIP-em lub REGON-em, należy podać w odpowiedniej rubryce swój PESEL lub serię i numer dowodu osobistego albo paszportu.
Punkt III nie powinien sprawić kłopotu. Wpisujemy adres firmy, pamiętając, aby numer telefonu poprzedzić kierunkowym. Takie same zasady obowiązują w przypadku numeru faksu.
W IV punkcie druku trzeba podać, ile pieniędzy zapłaciliśmy jako składki na ubezpieczenie społeczne w miesiącach styczeń - listopad 1999 r. Trzeba pamiętać, żeby się nie pomylić i nie wpisać składek za grudzień ubiegłego roku, bo te będziemy rozliczać dopiero w 2000 r.
W kolejnych rubrykach wpisujemy zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, opiekuńcze, macierzyńskie i porodowe
powodu ktoś nie dysponujemy &lt;orig&gt;NIP-em&lt;/&gt; lub &lt;orig&gt;REGON-em&lt;/&gt;, należy podać w odpowiedniej rubryce swój PESEL lub serię i numer dowodu osobistego albo paszportu. <br>Punkt III nie powinien sprawić kłopotu. Wpisujemy adres firmy, pamiętając, aby numer telefonu poprzedzić kierunkowym. Takie same zasady obowiązują w przypadku numeru faksu. <br>W IV punkcie druku trzeba podać, ile pieniędzy zapłaciliśmy jako składki na ubezpieczenie społeczne w miesiącach styczeń - listopad 1999 r. Trzeba pamiętać, żeby się nie pomylić i nie wpisać składek za grudzień ubiegłego roku, bo te będziemy rozliczać dopiero w 2000 r. <br>W kolejnych rubrykach wpisujemy zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, opiekuńcze, macierzyńskie i porodowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego