Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 22
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
właścicielką, że kiedyś pomogę jej w osiągnięciu światowych kapuścianych efektów.
Cóż jeszcze mogę Wam, drodzy moi powiedzieć? "Dworek Bawarski", ze swoją dbałością o szczegóły, chęcią osiągnięcia czegoś więcej niż standard wypełniania brzuchów sezonowych klientów, co to są dwa tygodnie, a później czort z nimi, jest przykładem na to, że jeszcze duch w narodzie istnieje.
Nawet piękne bukiety kwiatowe w stołowych wazonikach "Dworku Bawarskiego" są prawdziwe, a ich układanie to fura, dla innych oczywiście, straconego czasu.
Meine schöne unbekannte Frau: Vielen Dank!
Wasz SybarytaZakopiańska "Podhalanka"

Od niespełna roku przy Samków w Zakopanem działa spółka akcyjna "Soryt", produkująca napoje i wodę mineralizowaną
właścicielką, że kiedyś pomogę jej w osiągnięciu światowych kapuścianych efektów.<br>Cóż jeszcze mogę Wam, drodzy moi powiedzieć? "Dworek Bawarski", ze swoją dbałością o szczegóły, chęcią osiągnięcia czegoś więcej niż standard wypełniania brzuchów sezonowych klientów, co to są dwa tygodnie, a później czort z nimi, jest przykładem na to, że jeszcze duch w narodzie istnieje.<br>Nawet piękne bukiety kwiatowe w stołowych wazonikach "Dworku Bawarskiego" są prawdziwe, a ich układanie to fura, dla innych oczywiście, straconego czasu.<br>&lt;foreign&gt;Meine schöne unbekannte Frau: Vielen Dank!&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Wasz Sybaryta&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakopiańska "Podhalanka"&lt;/tit&gt;<br><br>Od niespełna roku przy Samków w Zakopanem działa spółka akcyjna "Soryt", produkująca napoje i wodę mineralizowaną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego