Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2004
roku odsetkowego jest zmienne - zależy przede wszystkim od poziomu inflacji w okresie poprzednich 12 miesięcy. Do tego indeksu doliczana jest dodatkowo stała w danym okresie tzw. marża odsetkowa, co w warunkach spadającej inflacji znacznie podnosi atrakcyjność tych papierów. Wyplata odsetek od tych obligacji następuje co rok.
Jeżeli pieniądze zainwestowane w dwulatki i czterolatki będą nam wcześniej potrzebne, możemy obligacje przedstawić do przedterminowego wykupu.
Trzylatki - zysk co pół roku
Co pół roku trzymujemy wypłatę odsetek nagromadzonych od zakupionych obligacji trzyletnich o zmiennej stopie procentowej (TZ). Są sprzedawane w trzymiesięcznych cyklach rozpoczynających się w lutym, maju, sierpniu i listopadzie. W momencie ich zakupu
roku odsetkowego jest zmienne - zależy przede wszystkim od poziomu inflacji w okresie poprzednich 12 miesięcy. Do tego indeksu doliczana jest dodatkowo stała w danym okresie tzw. marża odsetkowa, co w warunkach spadającej inflacji znacznie podnosi atrakcyjność tych papierów. Wyplata odsetek od tych obligacji następuje co rok.<br>Jeżeli pieniądze zainwestowane w dwulatki i czterolatki będą nam wcześniej potrzebne, możemy obligacje przedstawić do przedterminowego wykupu.<br>Trzylatki - zysk co pół roku<br>Co pół roku trzymujemy wypłatę odsetek nagromadzonych od zakupionych obligacji trzyletnich o zmiennej stopie procentowej (TZ). Są sprzedawane w trzymiesięcznych cyklach rozpoczynających się w lutym, maju, sierpniu i listopadzie. W momencie ich zakupu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!