Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
tak szybko pogrzebać. Dlatego zdecyduj się na ten krok tylko wtedy, jeżeli znalazłaś już inną pracę. Tylko wówczas będzie to krok naprzód na twojej drodze do sukcesu.

Nie chcemy, by ktokolwiek kwestionował twoją wartość jako pracownika z zupełnie innych powodów niż zawodowe. Dlatego, jeżeli zdecydowałaś się na biurowy romans, bądź dyskretna:

1. Wyreżyseruj swoje przyjście do biura.
Wspólne ranne przyjście do biura to jak komunikat: "A my ze sobą śpimy".
2. Bez dotykania.
Niestety. Będziesz zaskoczona, jak trudno opanować coś, co jest tak naturalne.
3. Skróć czas, który spędzacie razem.
Oczywiście, wielu współpracowników je razem lunch, ale dla świętego spokoju weźcie
tak szybko pogrzebać. Dlatego zdecyduj się na ten krok tylko wtedy, jeżeli znalazłaś już inną pracę. Tylko wówczas będzie to krok naprzód na twojej drodze do sukcesu.<br><br>Nie chcemy, by ktokolwiek kwestionował twoją wartość jako pracownika z zupełnie innych powodów niż zawodowe. Dlatego, jeżeli zdecydowałaś się na biurowy romans, bądź dyskretna:<br><br>1. Wyreżyseruj swoje przyjście do biura. <br>Wspólne ranne przyjście do biura to jak komunikat: "A my ze sobą śpimy".<br>2. Bez dotykania.<br>Niestety. Będziesz zaskoczona, jak trudno opanować coś, co jest tak naturalne.<br>3. Skróć czas, który spędzacie razem.<br>Oczywiście, wielu współpracowników je razem lunch, ale dla świętego spokoju weźcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego