Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telekomunikacyjne
Rok: 2000
i oczywiście bez zajmowania przy tym portu szeregowego RSSS 232-C czy gniazda karty PCMCIA. Po prostu podłącz DI27 do telefonu, skieruj go w stronę łącza na podczerwień komputera i... gotowe.
Mały, lekki i wygodny.
Z wymiarami 23 x 46 x 14 mm i wagą 10 gramów DI27 jest równie dyskretny, jak nowoczesny. I chociaż musi być zasilany, jego wymagania pod tym względem są tak niewielkie, że czas czuwania i czas rozmowy telefonu praktycznie nie różnią się od siebie.
Jeżeli Twój laptop nie jest wyposażony w łącze na podczerwień, możesz użyć karty modemowej Ericsson DC23.
DC23

Zmień swój laptop w przenośne
i oczywiście bez zajmowania przy tym portu szeregowego RSSS 232-C czy gniazda karty PCMCIA. Po prostu podłącz DI27 do telefonu, skieruj go w stronę łącza na podczerwień komputera i... gotowe.<br>&lt;hi&gt;Mały, lekki i wygodny.&lt;/&gt;<br>Z wymiarami 23 x 46 x 14 mm i wagą 10 gramów DI27 jest równie dyskretny, jak nowoczesny. I chociaż musi być zasilany, jego wymagania pod tym względem są tak niewielkie, że czas czuwania i czas rozmowy telefonu praktycznie nie różnią się od siebie.<br>Jeżeli Twój laptop nie jest wyposażony w łącze na podczerwień, możesz użyć karty modemowej Ericsson DC23.<br>DC23<br><br>Zmień swój laptop w przenośne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego