Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
winylowy" w stylu lalki Barbie. Zdaniem mistrza, kobiety decydują się na rozjaśnienie włosów głównie pod wpływem mody: 70% Francuzek to naturalne szatynki, a 80% spośród nich dekoloryzuje włosy.
- Fantazje związane z sex appealem blondynek są ciągle aktualne. Z tą różnicą, że z wulgarnego jasnego koloru kobiety zrezygnowały dla odcieni bardziej dyskretnych i eleganckich. W Hiszpanii ponad połowa moich klientek to blondynki, w Korei i Hongkongu 20% kobiet przefarbowuje się na rudo, a to pierwszy etap do rozjaśnienia włosów. Również w Moskwie kobiety szaleją na punkcie jasnych włosów - opowiada Dessange.

Blond przede wszystkim

Jeszcze pięć lat temu wylansowanie brunetki w reklamie świadczyło
winylowy" w stylu lalki Barbie. Zdaniem mistrza, kobiety decydują się na rozjaśnienie włosów głównie pod wpływem mody: 70% Francuzek to naturalne szatynki, a 80% spośród nich &lt;orig&gt;dekoloryzuje&lt;/&gt; włosy. <br>- Fantazje związane z sex appealem blondynek są ciągle aktualne. Z tą różnicą, że z wulgarnego jasnego koloru kobiety zrezygnowały dla odcieni bardziej dyskretnych i eleganckich. W Hiszpanii ponad połowa moich klientek to blondynki, w Korei i Hongkongu 20% kobiet &lt;orig&gt;przefarbowuje&lt;/&gt; się na rudo, a to pierwszy etap do rozjaśnienia włosów. Również w Moskwie kobiety szaleją na punkcie jasnych włosów - opowiada Dessange.<br><br>&lt;tit&gt;Blond przede wszystkim&lt;/&gt;<br><br>Jeszcze pięć lat temu wylansowanie brunetki w reklamie świadczyło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego