Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wiele razy proponował mu współpracę. Bez odzewu. Dlaczego Dochnalowi tak zależało na współpracy z Czempińskim. Według byłego szefa UOP odpowiedź jest oczywista: - Takie źródło informacji każdy chce mieć u siebie. Zwłaszcza jeśli zajmuje się konsultingiem. W tej branży informacja jest towarem, a jakież informacje są ciekawsze niż te, którymi mogą dysponować ludzie ze służb specjalnych?

Dziś Czempiński jest doradcą w firmie konsultingowej Deloitte & Touche. Zajmuje się m.in. sprawą prywatyzacji Rafinerii Gdańskiej. Stąd wie, że i Dochnalowi, który od kilku lat interesuje się również branżą paliwową, sprawa RG nie jest obojętna: - Słyszałem, że kręci się koło Rafinerii - przyznaje.

- Chodzą plotki, że
wiele razy proponował mu współpracę. Bez odzewu. Dlaczego Dochnalowi tak zależało na współpracy z Czempińskim. Według byłego szefa UOP odpowiedź jest oczywista: - Takie źródło informacji każdy chce mieć u siebie. Zwłaszcza jeśli zajmuje się konsultingiem. W tej branży informacja jest towarem, a jakież informacje są ciekawsze niż te, którymi mogą dysponować ludzie ze służb specjalnych?<br><br>Dziś Czempiński jest doradcą w firmie konsultingowej Deloitte &amp; Touche. Zajmuje się m.in. sprawą prywatyzacji Rafinerii Gdańskiej. Stąd wie, że i Dochnalowi, który od kilku lat interesuje się również branżą paliwową, sprawa RG nie jest obojętna: - Słyszałem, że kręci się koło Rafinerii - przyznaje.<br><br>- Chodzą plotki, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego