Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
naszego kontynentu, wymyślono lekarstwo na taką dolegliwość, lekarstwo pod nazwą euroregion.
Idea euroregionu pod hasłem Tatry szybko się rozpaliła, ale wkrótce nieco przygasła. Spotkaliśmy się w Zakopanem w trójkę z Maciejem Pinkwartem i nieżyjącym już Kazkiem Strachanowskim. Mówiliśmy o euroregione, o szansach na realizację tego pomysłu. Mieliśmy świadomość możliwości, jakimi dysponują dziennikarze. Rozeszliśmy się z mocnym postanowieniem ich wykorzystania.
W Popradzie urządziliśmy serię konferencji prasowych z udziałem znaczących funkcjonariuszy władzy regionalnej. Przyjechali dziennikarze z obu stron Tatr. Funkcjonariusze się pocili, a my bombardowaliśmy ich pytaniami, będącymi zarazem wyzwaniem. To samo powtórzyło się za dwa tygodnie w Nowym Targu.
Potem, kiedy już
naszego kontynentu, wymyślono lekarstwo na taką dolegliwość, lekarstwo pod nazwą euroregion.<br>Idea euroregionu pod hasłem Tatry szybko się rozpaliła, ale wkrótce nieco przygasła. Spotkaliśmy się w Zakopanem w trójkę z Maciejem Pinkwartem i nieżyjącym już Kazkiem Strachanowskim. Mówiliśmy o euroregione, o szansach na realizację tego pomysłu. Mieliśmy świadomość możliwości, jakimi dysponują dziennikarze. Rozeszliśmy się z mocnym postanowieniem ich wykorzystania.<br>W Popradzie urządziliśmy serię konferencji prasowych z udziałem znaczących funkcjonariuszy władzy regionalnej. Przyjechali dziennikarze z obu stron Tatr. Funkcjonariusze się pocili, a my bombardowaliśmy ich pytaniami, będącymi zarazem wyzwaniem. To samo powtórzyło się za dwa tygodnie w Nowym Targu.<br>Potem, kiedy już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!