Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 5 (153)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
Ubiór w dniu zaginięcia: popielata kurtka w bordowo-czarne wzory, popielaty golf, dżinsowe spodnie oraz brązowe wiązane półbuty. Poszukiwany miał przy sobie czarną skórzaną teczkę-aktówkę z dokumentami.
Znaki szczególne: w uzębieniu brak dolnej lewej "szóstki".
Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia aktualnego miejsca pobytu zaginionego Marka Łojszczyka lub dysponują jakimikolwiek informacjami o nim z okresu po zaginięciu, proszone są o kontakt z Wielkopolską Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Poznaniu - tel. (0-61) 847-89-97 /czynny przez całą dobę/ lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997.


W NASTĘPNYM NUMERZE

* CZARNA WDOWA - Co się stało ze Stanisławem G., który
Ubiór w dniu zaginięcia: popielata kurtka w bordowo-czarne wzory, popielaty golf, dżinsowe spodnie oraz brązowe wiązane półbuty. Poszukiwany miał przy sobie czarną skórzaną teczkę-aktówkę z dokumentami.<br>Znaki szczególne: w uzębieniu brak dolnej lewej "szóstki".<br>Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia aktualnego miejsca pobytu zaginionego Marka Łojszczyka lub dysponują jakimikolwiek informacjami o nim z okresu po zaginięciu, proszone są o kontakt z Wielkopolską Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Poznaniu - tel. (0-61) 847-89-97 /czynny przez całą dobę/ lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;W NASTĘPNYM NUMERZE&lt;/&gt;<br><br>* CZARNA WDOWA - Co się stało ze Stanisławem G., który
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego