Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok: 1999
LATACH 1919-1921, Andrzej Pepłoński, str. 400, format B5, cena det. 28 zł
W książce autor przytoczył genezę antyrosyjskiej działalności wywiadowczej i dywersyjnej, strukturę, zadania i funkcjonowanie różnych polskich organizacji wywiadowczych, działających w tym okresie, a także organizację i działalność wywiadu na Froncie Wschodnim. Publikację zamyka rozdział o zwalczaniu szpiegostwa, dywersji i propagandy bolszewickiej.

Inne

ATAK NA WYSOKOŚCI 4000, Cajus Bekker, str. 435, format B5,
cena det. 33 zł
Historia niemieckich sił powietrznych w II wojnie światowej napisana przez niemieckiego historyka i wzbogacona wspomnieniami żołnierzy. Zawiera wiele kontrowersyjnych stwierdzeń, odsłania jednak tajemnice niedostępne dotychczas polskiemu czytelnikowi.
PRZEKLĘTE MORZE. Z DZIENNIKÓW WOJENNYCH
LATACH 1919-1921, Andrzej Pepłoński, str. 400, format B5, cena det. 28 zł<br>W książce autor przytoczył genezę antyrosyjskiej działalności wywiadowczej i dywersyjnej, strukturę, zadania i funkcjonowanie różnych polskich organizacji wywiadowczych, działających w tym okresie, a także organizację i działalność wywiadu na Froncie Wschodnim. Publikację zamyka rozdział o zwalczaniu szpiegostwa, dywersji i propagandy bolszewickiej.<br><br>&lt;tit&gt;Inne&lt;/&gt;<br><br>ATAK NA WYSOKOŚCI 4000, Cajus Bekker, str. 435, format B5,<br>cena det. 33 zł<br>Historia niemieckich sił powietrznych w II wojnie światowej napisana przez niemieckiego historyka i wzbogacona wspomnieniami żołnierzy. Zawiera wiele kontrowersyjnych stwierdzeń, odsłania jednak tajemnice niedostępne dotychczas polskiemu czytelnikowi.<br>PRZEKLĘTE MORZE. Z DZIENNIKÓW WOJENNYCH
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego