Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
fachowiec z praktyką nie może znaleźć pracy. Reaguje nerwowo, ty jesteś najbezpieczniejszym i najbliższym obiektem do wyładowania frustracji.
- Nigdy nie był zawistny, to porządny człowiek.
- Oboje jesteście porządni, tylko wzajemnie nie do zniesienia.
- Jedno w jego opinii jest zgodne z moim odczuciem. Dlaczego właśnie ja? Nie mam odpowiednich kwalifikacji w dziedzinie zarządzania, dopiero się uczę.
- A kto z najbliższych podwładnych Rotweeillera ma?
- Czy ja wiem, w chemii z pewnością perfekcyjny jest technolog.
- Ktoś musi znać się na produkcji opakowań i od tego jest właśnie technolog.

14.

Bogna wraca późno.
O tej porze chrobot klucza i odgłos zamykanych drzwi wydaje się bardzo
fachowiec z praktyką nie może znaleźć pracy. Reaguje nerwowo, ty jesteś najbezpieczniejszym i najbliższym obiektem do wyładowania frustracji.<br>- Nigdy nie był zawistny, to porządny człowiek.<br>- Oboje jesteście porządni, tylko wzajemnie nie do zniesienia.<br>- Jedno w jego opinii jest zgodne z moim odczuciem. Dlaczego właśnie ja? Nie mam odpowiednich kwalifikacji w dziedzinie zarządzania, dopiero się uczę.<br>- A kto z najbliższych podwładnych Rotweeillera ma?<br>- Czy ja wiem, w chemii z pewnością perfekcyjny jest technolog.<br>- Ktoś musi znać się na produkcji opakowań i od tego jest właśnie technolog.<br><br>14.<br><br>Bogna wraca późno.<br>O tej porze chrobot klucza i odgłos zamykanych drzwi wydaje się bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego