Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
tow. Gomułki pewien apostata partyjny. Oto treść listu: z powodu serca felera proszę mnie wypisać z PZPR-a/proszę mnie dłużej nie trzymać za członek/Jacek Skowronek. Obecnie wychodźcy z partii lewicowych takimi epistołami nie zawracają sobie głowy. Łączą się z demokratami i już. (Leszek Piekarski, Warszawa)
Na horyzoncie nowa efemeryda - Partia Demokratyczna, która zgromadziła sfrustrowane niedobitki z różnych partii politycznych i tracące estymę postaci świata artystycznego. Wabikiem jest słodkie życie prominentów i honory, gdyż SLD przestał być atrakcyjny dla koniunkturalnych kameleonów. Uciekinierzy spod parasola SLD znaleźli nowe piernaty. (Janusz Jurewicz, Toruń)
Jeżeli o Lechu Wałęsie Macierewicz mówi: Bolek, Kaczyński: mówi
tow. Gomułki pewien apostata partyjny. Oto treść listu: &lt;q&gt;z powodu serca felera proszę mnie wypisać z PZPR-a/proszę mnie dłużej nie trzymać za członek/Jacek Skowronek&lt;/&gt;. Obecnie wychodźcy z partii lewicowych takimi epistołami nie zawracają sobie głowy. Łączą się z demokratami i już. (Leszek Piekarski, Warszawa)&lt;/&gt;<br>&lt;div type="letter" sex="m"&gt;Na horyzoncie nowa efemeryda - Partia Demokratyczna, która zgromadziła sfrustrowane niedobitki z różnych partii politycznych i tracące estymę postaci świata artystycznego. Wabikiem jest słodkie życie prominentów i honory, gdyż SLD przestał być atrakcyjny dla koniunkturalnych kameleonów. Uciekinierzy spod parasola SLD znaleźli nowe piernaty. (Janusz Jurewicz, Toruń)&lt;/&gt;<br>&lt;div type="letter" sex="m"&gt;Jeżeli o Lechu Wałęsie Macierewicz mówi: Bolek, Kaczyński: mówi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego