Typ tekstu: Książka
Autor: Kwiatkowski Tadeusz
Tytuł: Panopticum
Rok: 1995
później stworzył, również nie cieszyły się już popularnością. Szaniawski się skończył - zapanowała powszechna opinia wśród recenzentów. Dopiero gdy zamieszkał w wymarzonym Zegrzynku, przypomniał o sobie Profesorem Tutką drukowanym w "Przekroju", a później przeniesionym do seryjnego filmu.
W ostatnich latach teatr bulwersowany Gombrowiczem, Witkacym, Kantorem, Beckettem, Ionesco i różnego rodzaju eksperymentalnymi efemerydami niemal całkowicie zapomniał o jego twórczości.
Rzadko spotykałem się z panem Jerzym. Czasem przez całe tygodnie nie widziałem go na oczy, gdyż nieczęsto pojawiał się czy to w biurze, czy na ulicach. Był jednak zawsze ważną postacią na Krupniczej i koledzy kłaniali mu się nisko.
Teraz powrócę do Nikorowicza. Urodzony
później stworzył, również nie cieszyły się już popularnością. Szaniawski się skończył - zapanowała powszechna opinia wśród recenzentów. Dopiero gdy zamieszkał w wymarzonym Zegrzynku, przypomniał o sobie Profesorem Tutką drukowanym w "Przekroju", a później przeniesionym do seryjnego filmu.<br>W ostatnich latach teatr bulwersowany Gombrowiczem, Witkacym, Kantorem, Beckettem, Ionesco i różnego rodzaju eksperymentalnymi efemerydami niemal całkowicie zapomniał o jego twórczości.<br>Rzadko spotykałem się z panem Jerzym. Czasem przez całe tygodnie nie widziałem go na oczy, gdyż nieczęsto pojawiał się czy to w biurze, czy na ulicach. Był jednak zawsze ważną postacią na Krupniczej i koledzy kłaniali mu się nisko.<br>Teraz powrócę do Nikorowicza. Urodzony
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego