Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tylko na przykład na boisku. Namiętne dni: 1, 15, 23.
Jubilatka


Wodnik
TY NA ZEWNĄTRZ: Twój odkrywczy styl wpłynie na to, jak będziesz się ubierać w lutym, a nowy image może zwrócić na ciebie uwagę osób, na których szczególnie ci zależy. Jeśli około dziesiątego ulegniesz wpływowi Urana i postawisz na eklektyczną mieszankę stylów, postąpisz rozważnie. Poczujesz się fantastycznie i przyciągniesz do siebie sojuszników równie odważnych jak ty sama.
TY WEWNĄTRZ: Około dwunastego obudzą się w tobie niepokoje związane z minionymi miłosnymi niepowodzeniami. Skup się na przyszłości; myśląc o tym, co było, dodajesz sobie tylko zbędnych stresów.
KARIERA: Wenus wzmoże około dwudziestego
tylko na przykład na boisku. Namiętne dni: 1, 15, 23.<br>Jubilatka<br><br><br>Wodnik<br>TY NA ZEWNĄTRZ: Twój odkrywczy styl wpłynie na to, jak będziesz się ubierać w lutym, a nowy image może zwrócić na ciebie uwagę osób, na których szczególnie ci zależy. Jeśli około dziesiątego ulegniesz wpływowi Urana i postawisz na eklektyczną mieszankę stylów, postąpisz rozważnie. Poczujesz się fantastycznie i przyciągniesz do siebie sojuszników równie odważnych jak ty sama.<br>TY WEWNĄTRZ: Około dwunastego obudzą się w tobie niepokoje związane z minionymi miłosnymi niepowodzeniami. Skup się na przyszłości; myśląc o tym, co było, dodajesz sobie tylko zbędnych stresów.<br>KARIERA: Wenus wzmoże około dwudziestego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego