Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tylko na przykład na boisku. Namiętne dni: 1, 15, 23.
Jubilatka


Wodnik
TY NA ZEWNĄTRZ: Twój odkrywczy styl wpłynie na to, jak będziesz się ubierać w lutym, a nowy image może zwrócić na ciebie uwagę osób, na których szczególnie ci zależy. Jeśli około dziesiątego ulegniesz wpływowi Urana i postawisz na eklektyczną mieszankę stylów, postąpisz rozważnie. Poczujesz się fantastycznie i przyciągniesz do siebie sojuszników równie odważnych jak ty sama.
TY WEWNĄTRZ: Około dwunastego obudzą się w tobie niepokoje związane z minionymi miłosnymi niepowodzeniami. Skup się na przyszłości; myśląc o tym, co było, dodajesz sobie tylko zbędnych stresów.
KARIERA: Wenus wzmoże około dwudziestego
tylko na przykład na boisku. Namiętne dni: 1, 15, 23.<br>Jubilatka<br><br><br>Wodnik<br>TY NA ZEWNĄTRZ: Twój odkrywczy styl wpłynie na to, jak będziesz się ubierać w lutym, a nowy image może zwrócić na ciebie uwagę osób, na których szczególnie ci zależy. Jeśli około dziesiątego ulegniesz wpływowi Urana i postawisz na eklektyczną mieszankę stylów, postąpisz rozważnie. Poczujesz się fantastycznie i przyciągniesz do siebie sojuszników równie odważnych jak ty sama.<br>TY WEWNĄTRZ: Około dwunastego obudzą się w tobie niepokoje związane z minionymi miłosnymi niepowodzeniami. Skup się na przyszłości; myśląc o tym, co było, dodajesz sobie tylko zbędnych stresów.<br>KARIERA: Wenus wzmoże około dwudziestego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!