Typ tekstu: Książka
Autor: Cegielski Max
Tytuł: Masala
Rok: 2002
Indii w poszukiwaniu oświecenia. Prija poszła w jej ślady. Matka trafiła do słynnego Sai Baby, który wyczarowuje szwajcarskie markowe zegarki i mówi, że miłość zbawia świat. Prija trafiła do Puny, do komuny, którą założył inny kultowy guru-Bhagwan Shree Rajneesh, czyli Oszo.
Razem z Saminem każdego ranka losują karty z eklektycznego Oszo-Zen-Tarot, żeby wyznaczyć medytacyjny temat dnia. Ciągle wspominają swojego guru: Oszo to, Oszo tamto. Pokazują Maxowi portret, który wożą ze sobą. Gruba piękna czapa, długa biała broda, szata z podniesionymi ramionami jak ze starego filmu science fiction, przeszywana złotymi nićmi. Na ręku złoty rolex.
Nie mógł zrozumieć, jak
Indii w poszukiwaniu oświecenia. Prija poszła w jej ślady. Matka trafiła do słynnego Sai Baby, który wyczarowuje szwajcarskie markowe zegarki i mówi, że miłość zbawia świat. Prija trafiła do Puny, do komuny, którą założył inny kultowy guru-Bhagwan Shree Rajneesh, czyli Oszo.<br>Razem z Saminem każdego ranka losują karty z eklektycznego Oszo-Zen-Tarot, żeby wyznaczyć medytacyjny temat dnia. Ciągle wspominają swojego guru: Oszo to, Oszo tamto. Pokazują Maxowi portret, który wożą ze sobą. Gruba piękna czapa, długa biała broda, szata z podniesionymi ramionami jak ze starego filmu science fiction, przeszywana złotymi nićmi. Na ręku złoty rolex. <br>Nie mógł zrozumieć, jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego