Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ofiar nazizmu środki finansowe dopiero po oddaleniu przez amerykańskie sądy wszystkich pozwów przeciwko niemieckim firmom.
Wcześniej pełnomocnik niemieckiego rządu ds. odszkodowań dla byłych robotników przymusowych Otto Lambsdorff ostrzegł niemieckie koncerny przed dalszym opóźnianiem wypłat odszkodowań.

(PAP)FBI zbada ciało Georgija Gongadze

Ukraina

Specjaliści z Federalnego Biura Śledczego USA przeprowadzą dodatkową ekspertyzę ciała ukraińskiego dziennikarza Georgija Gongadze, zamordowanego w ubiegłym roku w tajemniczych okolicznościach. Zrobią to na prośbę matki Gongadze.
Zwierzchnik Kościoła bizantyjsko-ukraińskiego (greckokatolickiego) kardynał Lubomyr Huzar zaapelował we wtorek do władz i narodu ukraińskiego o rezygnację z przemocy w związku z trwającym kryzysem politycznym.
(PAP)Akcja ratunkowa dobiegła końca

Wlk
ofiar nazizmu środki finansowe dopiero po oddaleniu przez amerykańskie sądy wszystkich pozwów przeciwko niemieckim firmom.<br>Wcześniej pełnomocnik niemieckiego rządu ds. odszkodowań dla byłych robotników przymusowych Otto Lambsdorff ostrzegł niemieckie koncerny przed dalszym opóźnianiem wypłat odszkodowań.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;FBI zbada ciało Georgija Gongadze&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ukraina&lt;/&gt;<br><br> Specjaliści z Federalnego Biura Śledczego USA przeprowadzą dodatkową ekspertyzę ciała ukraińskiego dziennikarza Georgija Gongadze, zamordowanego w ubiegłym roku w tajemniczych okolicznościach. Zrobią to na prośbę matki Gongadze.<br>Zwierzchnik Kościoła bizantyjsko-ukraińskiego (greckokatolickiego) kardynał Lubomyr Huzar zaapelował we wtorek do władz i narodu ukraińskiego o rezygnację z przemocy w związku z trwającym kryzysem politycznym.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Akcja ratunkowa dobiegła końca&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wlk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego