Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 27
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Podhala. - Nowy Targ ma naturalne związki z Chicago. Nikogo więc nie powinno dziwić, że to tu właśnie powinna być umiejscowiona tego typu impreza. Chcemy, żeby to kiedyś było drugie Mrągowo - planuje dyr. MOK-u.
BZDylematy wpisane w herb

Krakowski heraldyk, Wojciech Drelicharz przywiózł do nowotarskiego starostwa zamówioną w marcu ekspertyzę heraldyczną i trzy projekty herbu powiatu. Żaden z pomysłów nie przypadł członkom zarządu do gustu. Za zlecenie zapłacili więcej, niż w ogóle zarezerwowali w swoim budżecie na herb. Pomysłu na godło postanowili jednak szukać dalej, tym razem przez ogłoszenie konkursu.
Pierwsza propozycja krakowskiego heraldyka to w polu błękitnym głowa ukoronowanego
Podhala. - Nowy Targ ma naturalne związki z Chicago. Nikogo więc nie powinno dziwić, że to tu właśnie powinna być umiejscowiona tego typu impreza. Chcemy, żeby to kiedyś było drugie Mrągowo - planuje dyr. MOK-u.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dylematy wpisane w herb&lt;/tit&gt;<br><br>Krakowski heraldyk, Wojciech Drelicharz przywiózł do nowotarskiego starostwa zamówioną w marcu ekspertyzę heraldyczną i trzy projekty herbu powiatu. Żaden z pomysłów nie przypadł członkom zarządu do gustu. Za zlecenie zapłacili więcej, niż w ogóle zarezerwowali w swoim budżecie na herb. Pomysłu na godło postanowili jednak szukać dalej, tym razem przez ogłoszenie konkursu.<br>Pierwsza propozycja krakowskiego heraldyka to w polu błękitnym głowa ukoronowanego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego